MISJA


Każdy z nas rodzi się otwarty na to, żeby być szczęśliwym. Później życie sprawdza nas jak długo potrafimy ten stan utrzymać i jak bardzo tego szczęścia dla siebie chcemy. Pojawiają się schematy, wzorce, trendy i przekonania, które każą zapomnieć o tym jacy jesteśmy wspaniali i jak wiele możemy, a każe skupić się na tym co powinniśmy. Chcę Ci przypomnieć, że temu brzdącowi, który przyszedł na świat x lat temu wcale nic, a nic nie ubyło i nadal ma cały ogrom możliwości, by być szczęśliwym. To tylko kwestia przetarcia różowych okularów, które zaparowały przez te kilkanaście/dziesiąt lat oparami doświadczeń, przekonań, rutyny i nawyków. Przypominam, że nie urodziłaś się po to, żeby swoje życie zatytułować: „Jakoś to było”. Czy MLM to jedyny sposób na spełnienie? Oczywiście, że nie jedyny, ale dla może akurat dla Ciebie okaże się tym właściwym, czego nie udało Ci się znaleźć do tej pory. MLM może się okazać Twoją największą pasją lub też największym narzędziem do realizowania pasji, o której marzysz od lat.

Marzę o tym, aby skupiać osoby, które też, tak jak ja robią ten biznes uczciwie i w zgodzie ze swoimi wartościami. MLM po ludzku to marka, która promuje i popiera MLM gdzie widzi się człowieka (no w końcu „po ludzku”) w całości z jego pragnieniami, ale też obawami, gdzie jest współpraca, a nie rywalizacja. Gdzie nie ma porównań, są tylko inspiracje, bo w przypadku porównań przegranym jest zawsze ten, który porównuje i ocenia. MLM po ludzku, z którego aż kipi ciekawość świata i ludzi, chęć spełniania własnych pragnień, a nie cudzych oczekiwań. MLM po ludzku, czyli biznes dostosowany do Ciebie, a nie odwrotnie. Biznes, który przeradza się w Twoją pasję, a nie jest koniecznością. MLM po ludzku, to biznes, który wzmacnia, a nie osłabia, rozwija, a nie ogranicza i przymusza. MLM po ludzku jako biznes, który daje ogrom możliwości, a wymaganie ma jedno – działaj!

(I tu brakuje mi słowa; Zmieniam – to zbyt dużo powiedziane, łagodzę – przecież wcale nie jest groźny, oswajam – to jakoś tak, jakby był dzikusem, może ktoś ma pomysł na właściwe słowo co ja z tym MLMem robię, ha!) wizerunek MLMu w naszym kraju, bo widzę jak wiele razy chęć poznania własnych możliwości w tym biznesie przegrywa ze starymi przekonaniami. Utarte schematy naszego umysłu podpowiadają nam najczęściej opcję bezpieczną. Nie zapominajmy jednak, że serce wybierze nam zawsze opcję właściwą!

Najmocniej jednak ponad wszystko pragnę pokazać MLM jako biznes wielu możliwości, w jego najczytszej, nie skażonej ludzkimi ograniczeniami i przekonaniami postaci. MLM to biznes dla wszystkich, ale nie dla każdego. W MLMie, jak w życiu, decyzja i odpowiedzialność za nią, zawsze jest po Twojej stronie.

MLM po ludzku to biznes w zgodzie z Twoją naturą.